Šestý smysl marketingu
CZ | EN

O nás

InfoDoMobilu je značka pro proximity marketingové služby a produkty společnosti CALL, spol. s r.o.

Společnost CALL úspěšně působí na trhu v oblasti výpočetní techniky již přes 20 let a má za sebou nespočet spokojených zákazníků. V roce 2012 došlo ve společnosti ke generační obměně ve vedení firmy i vlastnické struktuře. Noví vlastníci patří mezi technologické nadšence a posunuli tak firemní aktivity více do oblasti moderních technologií a jejich využití především v marketingu.

Vize a poslání

Naše společnost se zaměřuje hlavně na business zákazníky. Nesnažíme se oslovovat koncové spotřebitele, ale působíme jako dodavatelé kvalitních produktů především pro proximity marketing. Již teď se považujeme za největší společnost na poli proximity marketingu v České republice a máme za cíl stát se jedním z předních inovátorů na poli mobilního marketingu v Evropě. Díky stabilnímu zázemí zaběhlé firmy, letitých zkušenostech v ICT a předpokládanému růstu mobilního marketingu máme tušení úspěšné budoucnosti!

Filosofie

Zákazníkům se nikdy nesnažíme prodat za každou cenu. Víme, co děláme a proč to tak děláme. Naší hlavní prioritou je kvalita, protože jenom tak se dokážeme na trhu prosadit a dlouhodobě udržet naší pozici. Proto od nás vždy očekávejte profesionální přístup, maximální otevřenost, nadšení pro věc a férovost.
Tyto principy zachováváme ke všem bez výhrady, i když nejste naším zákazníkem, ale třeba Vás jen mobilní technologie baví. Věříme, že otevřenost se vyplácí, a když mi pomůžeme jiným, pomohou i oni nám. Proto pokud by Vás zajímalo cokoliv z oblasti mobilního marketingu, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme konzultaci a rady ve všem, čemu rozumíme.