Šestý smysl marketingu
CZ | EN

Nabízíme nejmodernější marketingové nástroje

InfoDoMobilu je značka pro mobilní proximity marketing. Jedná se o marketing na krátkou vzdálenost, do okruhu jak jednotek centimetrů, tak desítek metrů. Reklama, nebo marketingové sdělení je přenášeno do všech mobilních telefonů v okolí.                    

Kampaně realizujeme za využití nejmodernějších technologií bezdrátového přenosu, jakými jsou NFC, WiFi a QR kódy. Díky široké paletě přístupů dokážeme přesně zacílit na požadovanou skupinu zákazníků, kterým je poskytováno sdělení šité na míru. Dobře realizovaná kampaň má proto vysokou míru odezvy a jedná se přitom o jeden z nejlevnějších způsobů marketingu.

Dejte stop klasické reklamě a používejte marketing budoucnosti! Odlišíte se od konkurence, vzbudíte zájem veřejnosti, budete působit moderně a hlavně zvýšíte efektivitu vynaložených peněz do marketingu. Poslouchejte svůj šestý marketingový smysl…

Nejnovější články

Úspěšná Bluetooth kampaň

 |  20.06.2012

V nedávné době jsme realizovali úspěšnou Bluetooth marketingovou kampaň pro firmu C4P s.r.o. . Cílem kampaně byla propagace nového projektu firmy, internetového portálu věnovanému onkologickým onemocněním www.onkoportal.cz .

VÍCE »

Napsali o nás

 |  02.05.2012

V týdeníku Respekt dnes vyšel článek o location-based marketingu zaměřený na proximity bluetooth marketing Zde Vám přinášíme úryvek z článku „Kamkoli se hneš“ Plošné bombardování spotřebitele reklamou už nezabírá. Je třeba ho zasáhnout přesně. Nejlépe když stojí před obchodem. Nové technologie to umí. Suflé, caprese a caesar. Jídla jsou mezinárodní, talíře nahřáté, v téhle restauraci […]

VÍCE »

Spuštění webu

 |  02.05.2012

Dnes jsme do ostrého provozu spustili novou verzi internetových stránek. Přibyly informace o našich nových produktech a několik vychytávek, které by Vám pobyt na stránkách měly zpříjemnit. Jak se Vám líbí? ​

VÍCE »

Tlačíme NFC technologii a NFC tagy do podvědomí veřejnosti

 |  03.04.2013

Všichni nadšenci do moderních technologií se námi určitě shodnou, že na úspěchu té či oné technologie má konečné slovo veřejnost. Pokud nebude adoptováne technologie dostatečným počtem uživatelské základny je i sebelepší vychytávka odsouzena k záhubě.  

VÍCE »

Apple získal patent na alternativu k NFC technologii

 |  15.11.2012

Příští iPhone již může mít vlastní verzi této technologie. Další verze iPhone by mohla být vybavena NFC technologií nebo něčím velmi podobným a to díky patentu, který byl Apple udělen koncem minulého měsíce. Ve Spojených státech byl společnosti udělen patent na „techniques for triggering a process within a portable electronic device that identifies itself for […]

VÍCE »

Představujeme nové NFC nálepky a myslíme i na majitele iPhone

 |  20.09.2012

NFC technologie se objevuje u většiny nově představených chytrých telefonů. NFC platby jsou zatím jedna velká neprobádaná oblast a byla by chyba upínat se pouze na ně. Proto jsme nelenili a dali jsme se do vývoje  originálních a uživatelsky přívětivých marketingových prvků s využitím Near Field technologie.

VÍCE »

Vygenerováním QR kódu kampaň sotva začíná (1.díl)

 |  03.09.2012

Pár kliků a naší offline kampaň máme doplněnou o interaktivní prvek – takto přemýšlí 90% našich potencionálních zákazníků. Jak název napovídá, tento článek nebude o generování QR kódů, ale o hromadě práce kolem rozjezdu QR ready kampaně.

VÍCE »

Usnadněte si Foursquare check-in pomocí NFC technologie

 |  08.08.2012

Využití NFC technologie v marketingu nabízí nepřeberné množství možností. Dnes si představíme jednu z populárních geolokačních sociálních sítí a možnost, jak pomocí NFC technologie tuto síť provázat s offline světem.

VÍCE »

Zrušme živé průvodce na hradech, ozývá se v poslední době z médií

 |  31.07.2012

Provázení je přežitek ze socialistické doby. Průvodci bývají brigádníci, předčítající sylabus. Toto jsou slova kritika M. C. Putny a nás napadá jen jedna myšlenka – zapojme moderní technologie do práce a nahraďme živé průvodce moderními mobilními průvodci.

VÍCE »

Jak poroste mobilní marketing

 |  02.05.2012

Podle průzkumu provedeného agenturou Borrell Associates má mobilní proximity marketing docílit objemu 750 milionu dolarů v roce 2011 a do roku 2015 narůst až na 6 miliard dolarů. Více k nalezení zde ​

VÍCE »